SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
opcje szukania
  Twój koszyk jest pusty
Strona główna » Zgłaszanie produktów

Informacje

  • Darmowa dostawa
  • Przelewy24
  • karta

Szybki kontakt


Zbyt jaskrawo?   Ustaw ciemny motyw

Zgłaszanie produktów

Sklep detektywistyczny SpyCenter

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta zawierała bogatą bazę produktów, ale czasem zwyczajnie nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Jeżeli na naszych stronach nie ma produktu, którego szukasz, a jest on dostępny na stronach konkurencji, lub za granicą - bardzo prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Postaramy się sprowadzić dla Ciebie dany produkt, tak aby dało się go zakupić u nas na miejscu.


Przesłanie formularza nie jest oczywiście obowiązujące dla żadnej ze stron, ale nikogo nie zostawimy bez pomocy. Po ustaleniu indywidualnych kosztów produktów wraz z transportem odezwiemy się z naszą ofertą oraz propozycją czasu i warunków realizacji.

Sklep detektywistyczny SpyCenter

Twój adres e-mail:

Link do znalezionego produktu (jeżeli jest on w różnych miejscach - każdy link należy wpisać w nowym wierszu):

Podaj ilość jaką chciałbyś zamówić (większa liczba sztuk danego produktu znacznie zmniejsza koszty sprowadzenia):

Zostaw nam komentaż:

Opcjonalnie załącz plik ze zdjęciem:


Przejdź do strony głównej

Bezpieczeństwo i ochrona klienta

SSL
 
Sklep SpyCenter jest zabezpieczony nowoczesną i najbezpieczniejszą obecnie dostępną technologią z Certyfikatem SSL. wydanym przez COMODO SECURETM. Protokół TSL 1.2 zapewnia wymianę kluczy szyfrujących między komputerem klienta a serwerem bez udziału osób trzecich. Ogromny klucz kodujący 2048 bit (SHA 256) gwarantuje, że żadne informacje i prywatne dane pozostawione na stronie nie będą mogły być przechwycone przez osoby trzecie. 
 
  
SSL
Na każdym etapie zamówienia gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Poufność i ochrona informacji są dla nas priorytetem. Żadne pozostawione nam dane nie są przekazywane osobom trzecim, (z wyjątkiem firmy przewozowej w zakresie koniecznym do realizacji wysyłki). Wszystkie paczki są pakowane dyskretnie, nie posiadają oznaczeń ani loga SpyCenter.

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl  |   Ustaw ciemny motyw